Często zadawane pytania

Często zadawane pytania

Tak, zapewniamy obsługę asystentów, którzy będą czuwali nad prawidłową pracą FotoLustra, ale także zapewnią wsparcie przy robieniu zdjęć i wklejaniu ich do ksiąg gości.
Obsługa FotoLustra jest bardzo prosta. Zapraszamy do zakładki "Jak dokladnie działa FotoLustro".
Tak, personalizujemy szablony wydruków w zależności od charakteru przyjęcia. Pod każdym zdjęciem można umieścić dowolny tekst, np. ,,Wesele Magdy i Łukasza”/„30-ste urodziny Mateusza”/„18-stka Izy”. W przypadku klientów biznesowych mamy możliwość umieszczenia firmowego logo.
Posiadamy kilka wzorów teł zawieszanych(winylowe / cekinowe), jednak z odpowiednim wyprzedzeniem jesteśmy w stanie przygotować dowolne tło na zamówienie. Posiadamy również dmuchaną ściankę w kolorze złotym lub srebrnym.
W każdym z pakietów ilość zdjęć jest nielimitowana. Jedynym ograniczeniem jest czas najmu FotoLustra.
Gorąco polecamy kontakt przez formularz znajdujący się na naszej stronie, jak i kontakt telefoniczny czy mailowy: tel. 603 108 440 lub kontakt@fotobudka.org.pl .
Tak, wszystkie zdjęcia zrobione podczas imprezy zostaną Państwu dostarczone na pendrive oraz zostaną umieszczone na naszej stronie w zakładce Galeria Online. Dostęp do zdjęć będzie chroniony hasłem i tylko Państwo będziecie mieli do niej dostęp.
Potrzebujemy 3m x 3m wolnej przestrzeni, na rozstawienie FotoLustra , stelażu z tłem oraz stołu na gadżety, a jeśli wybierzecie dmuchaną ściankę w zestawie z czerwonym dywanem i złotymi słupkami to będziemy potrzebowali powierzchni 4m x 3m – ale efekt zdecydowanie powali na kolana Waszych gości. Niezbędny jest również dostęp do standardowej wtyczki elektrycznej(napięcie: 230V)
Usługę wynajmu Fotobudki ( Fotolustra ) świadczymy głównie na terenie woj. Warmińsko - Mazurskiego ( Lubawa Iława Olsztyn Ostróda Olsztynek Działdowo Nidzica Nowe Miasto Lubawskie Mrągowo Pisz Morąg). Dojazd do 70 km jest zawsze gratis. Dalsze trasy to kwestia ustaleń pomiędzy stronami. Posiadamy atrakcyjne stawki dojazdu.